• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
       


2017 SİLİFKELİLER DAYANIŞMA VE TANIŞMA YEMEĞİSİLİFKELİLER EĞLENCEYE DOYDU

Mersin Silifkeliler Derneğinin,tanışma ve dayanışma yemeği,Mersin Marehanda yapıldı ,sunumunu dernek başkan yardımcısı,Fahri BULUT’un yaptığı geceye ,Mersin milletvekili Serdar KUYUCUOĞLU ,Silifke Kaymakamı Şevket CİNBİR , Silifke belediye başkanı Dr. Mustafa TURGUT , Toroslar Belediye Başkanı Hamit TUNA, Mersin barosu başkanı Av. Ali ER, TRT Çukurova bçlge müdürü Sebahattin KAHRAMAN . toroslar meclis üyesi Bilal CANDAN, BŞB Proje etüd daire başkanı Hüseyin ÇANKAYA ve geniş bir katılımla yapıldı.
Dernek başkanı Av.Muhittin YENER gecemize katılan tüm hemşeri ve dostlara teşekkür ederek, derneğimizin mersinde kesintisiz 25 yıldır faaliyet gösterdiğini dile getirerek, derneğimizin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.Söz alan belediye başkanı Dr,Mustafa TURGUT, kendisinin de uzun süre ikinci başkanlığını yaptığını, Belediye başkanı olduktan sonra yönetim kurulu üyeliğinden ayrıldığını, dernekle olan ilgisinin dernek üyesi olarak kesintisiz devam ettiğini dile geirerek, silifkedeki Belediye çalışmaları hakkında bilgi vedi..
Toroslar belediye başkanı Hamit TUNA dernekle her zaman istişare içinde olduğunu, dernekten gelen bilgilendirme amaçlı tpolu mesajları takip ettiğini iletti.
Söz alan kaymakam Şevket CİNBİR böyle bir gecenin aynısının silifkede de yapılmasının isabetli olacağını söyleyerek, silifkedeki güncel konularla ilgili bilgiler verdi.
Mersin Milletvekili Serdar KUYUCUOĞLU, konuşmasında devam etmekle olan otoban inşaatının en kısa sürede taşucuna ulaşmasını ve takipçisi olduğunu dile getirdi.
Sunumu yapan Fahri BULUT. Silifke belediyesi halkoyunları grubu, müzisyenleri ve tesis orkestrası ile hemşerilerini, misafirlerini baş başa bıraktı.Gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenceye doyuldu.Nice gecelerde buluşmak temennisiyle.Saat
Takvim
Duyurular
Köşe Yazıları
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.19299.2297
Euro10.671010.7138
Hava Durumu