• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
       


SİLİFKELİLER, BİRLİK-BERABERLİK-DAYANIŞMA DEDİLER...Mersin Silifkeliler Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından birlik, beraberlik ve dayanışma yemeği yapıldı. Yemekte Silifke Belediyesi Halk oyunları ekibi de folklor gösterisi sundu.

Gecede bir konuşma yapan Mersin Silifkeliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Avukat Muhittin Yener, “Mersin’de yaşayan Silifkeli hemşehrilerimizi bir çatı altında toplamak amacıyla kurduğumuz derneğimizde faaliyetlerimize devam ediyoruz. Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz bu birlik ve beraberlik yemeğimize katılımın her yıl daha artması bizleri son derece sevindirmiştir. Bugün burada bizleri yalnız bırakmayan tüm Silifkeli hemşeherilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Mersin’deki yemeğe katılan Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, yaptığı konuşmada, “Derneğimiz Mersin’de uzun yıllardır faaliyet gösteriyor. Mersin’de yaşayan Silifkeli hemşehrilerimizi bir çatı altında toplayan bu derneğimiz aynı zamanda Silifke’lilerle de sürekli iletişim içerisindeler. Mersin’de yaşayan Silifkeli hemşehrilerimizin günlük yaşamları ile ilgili elektronik iletişim yoluyla bizleri anında bilgilendiriyorlar. Bu hizmetlerinden dolayı çok memnun olduğumu buradan ifade etmek istiyorum. Derneğimiz tarafından yürütülen tüm hizmetlere biz de belediye olarak her türlü desteği veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Başarılı çalışmalar yürüten derneğimiz yöneticilerine ve üyelerine siz Silifkeli hemşehrilerimizin ve misafirlerimizin huzurunda çok teşekkür ediyorum” dedi.1278 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Takvim
Duyurular
Köşe Yazıları
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar9.19299.2297
Euro10.671010.7138
Hava Durumu